بارگذاری...

صرافی برنائی

صرافی برنایی بامجوز رسمی از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با سالها تجربه و تیمی کاملا فنی در زمینه امور مالی و اقتصاد بین الملل در راستای اهداف بانک مرکزی و در جهت رفاه حال مشتریان عزیز آماده ارائه هر گونه مشورت های لازم در زمینه امور مالی و سرمایه گذاری و ارائه کلیه خدمات ارزی وخرید و فروش انواع مسکوکات می باشد.

آدرس:اصفهان - خ چهارباغ عباسی - پاساژ فردوسی - طبقه اول
تلفن:03132203190
ایمیل: info@bornaee-exchange.ir

اقدام تلافی‌جویانه اتحادیه اروپا علیه اقدام تعرفه‌ای آمریکا

به نقل از اسپوتنیک، هفته گذشته شاهد آن بودیم که مقامات تجاری آمریکا به بهانه کمک مالی اتحادیه اروپا به شرکت هواپیماسازی ایرباس اعلام کردند که در تلافی این مسأله بر واردات کالاهای اروپایی تعرفه گمرکی اعمال می‌کند.

در پاسخ به این اقدام آمریکا روز گذشته اتحادیه اروپا اعلام کرد که امروز لیست کالاهای آمریکایی مشمول کالاهای گمرکی در تلافی اقدام کاخ سفید را امروز منتشر می‌کند.

بر همین اساس کمیسیون اروپایی امروز لیست کالاهای آمریکایی به ارزش مجموع 20 میلیارد دلار را که در پی مناقشه اروپا با آمریکا در سازمان تجارت جهانی به دلیل متهم کردن یکدیگر به کمک مالی به ایرباس و بوئینگ را منتشر کرد.

در بیانیه این کمیسیون آمده است کمیسیون اروپایی امروز لیست اولیه کالاهای آمریکایی که احتمالاً مشمول تعرفه‌های تلافی‌جویانه در زمینه مناقشه با آمریکا بر سر کمک مالی به شرکت‌های هواپیماسازی بوئینگ و ایرباس است منتشر می‌شود. فهرست کنونی شامل چندین کالا از هواپیما گرفته تا محصولات شیمیایی و کشاورزی می‌شوند و مجموع واردات آنها از آمریکا به اتحادیه اروپا 20 میلیارد دلار برآورد شده است.

دسته بازی‌های ویدیویی، تنباکو، ماهی، تراکتور و هلی‌کوپتر نیز از جمله کالاهایی هستند که در این فهرست وجود دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *